________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

„Badnjak pod vurom“ u organizaciji Grada Dugog Sela i Turističke zajednice Grada Dugog Sela s besplatnom podjelom finih ribica, kao i vinskom toplo-hladnom kapljicom, održan je u odličnoj atmosferi.

U ovom gradskom običaju sudjeluju Športsko ribolovno društvo Dugo Selo, Dobrovoljno vatrogasno društvo Dugo Selo i Vinogradarsko vinarska udruga Terra Sancti Martini.

Centrom grada širi se fini miris blagdanskog menija, a kako nam je kazao tajnik ŠRD-a Dugo Selo Rugvica Vahidin Velagić ovaj posao im je lijep i drag. Za dobru kapljicu zadužena je Vinogradarsko-vinarska udruga Terra Sancti Martini. Vino iz gradskog vinograda članovi DVD-a Dugo Selo pripremili su u toploj (s dodatkom mirisnih začina) i hladnoj verziji. Fino je jedno i drugo, prija uz ribice, čulo se od građana.

Najljepše čestitke za božićne blagdane i uspješnu Novu godinu zaželjeli su gradski čelnici. Zamjenica gradonačelnika Jasminka Kokot Bambić pozvala je sve da svrate na ovo tradicionalno druženje građana pod borom u centru grada. Podijeljeni su prigodni gradski kalendari i božićni broj "Dugoselske kronike". 

  • badnjak1badnjak1
  • badnjak2badnjak2
  • badnjak3badnjak3
  • badnjak4badnjak4
  • badnjak5badnjak5
  • badnjak6badnjak6
  • badnjak7badnjak7
  • badnjak8badnjak8
  • badnjak9badnjak9
  • badnjak9abadnjak9a
  • badnjak9bbadnjak9b