Proteklog vikenda, 8. i 9. travnja, u Gradskoj sportskoj dvorani održan je treći krug procjepljivanja šire populacije cjepivom protiv COVID-19. Cijepljenje su proveli djelatnici Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije, Doma zdravlja Dugo Selo i Zavoda za hitnu medicinu uz svesrdnu potporu DVD Dugo Selo, Crvenog križa, Gradske sportske dvorane i MUP-a.

Pobjedom Podravke završila je ovogodišnja kadetska Završnica prvenstva Hrvatske. U finalnom susretu Podravka je s 15:12 svladala Sesvete. Treće mjesto osvojila je ekipa Dugog Sela ’55 koja je u susretu za brončano odličje s uvjerljivih 22:12 svladala vršnjakinje Splita 2010. Time su igračice trenera Nenada Plašića na najbolji mogući način završile sezonu, u kojoj je ova generacija došla do najboljeg rezultata.