Subota u Rugvici bila je u znaku bajkera, koje je ove godine poslužilo lijepo i toplo vrijeme, što se uvelike odrazilo na brojnost bajkera koji su stigli u Rugvici. Ovogodišnji moto susret u organizaciji Moto kluba Sveti Martin Dugo Selo okupio je 70-ak moto klubova iz cijele regije (Rumunjska, Slovenija, BIH, Hrvatska).
-Iznenađeni smo odazivom posjetitelja i bajkera. Sve je prošlo u najboljem redu, tako da smo mi i više nego zadovoljni-istaknuo je Bernard Bero Riha koji nam je otkrio kako su bajkere privukli dobrom zabavom koju su jamčili Wanted 5 i Opća opasnost.
-Uz sjajnu zabavu tu je i ostala raznolika ponuda, tako da vjerujem kako su svi uživali, kao što je to slučaj kada smo domaćini ovakvim susretima- poručio je Riha.
Uz moto susret održan je i koncert Opće opasnosti. Publika je uživala u brojnim hitovima, a mi smo zabilježili djelić atmosfere. (IĐ)