________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

U sklopu obilježavanja Dana Općine Rugvica u organizaciji Lovačkog društva Fazan kod Lovačke kuće Svibje održano natjecanje u lovnom trapu, 1. Kup Posavine koji je uz četiri ekipe okupio tridesetak natjecatelja u pojedinačnoj konkurenciji. Uz domaćina LD Fazan, su se odazvala i preostala dva općinska društva LD Strijelac 2000 Ježevo te LD Zec Oborovo, ali i gosti iz Lovačkog društva Orebica Cres.

 

Natjecanje je održano uz pokroviteljstvo Općine i načelnika Mate Čička koji se i sam odazvao natjecanju u kojem je itekako pridonio da njegovo matično društvo, LD Fazan bude uvjerljivi pobjednik ekipnog dijela natjecanja.

-Zahvaljujem se svim članovima i lovcima koji su pomogli da se ova manifestacija organizira. Imali smo ovdje i velike radove, zahvaljujem vam se svima što ste sudjelovali u tome. Vjerujem kako će ovo postati jedna lijepa tradicija- kazao je prilikom otvorenja načelnik Općine Mato Čičak.

Uz LD Fazan koji je bio najbolji u ekipnoj konkurenciji, najboljim se u pojedinačnoj konkurenciji pokazao Mario Genzić, inače prvak Zagrebačke županije u lovnom trapu, kojem je pripala i nagrada za Fair- play.

REZULTATI

EKIPNO: 1. LD Fazan Svibje 139, 2. LD Strijelac 2000 Ježevo 115, 3. LD Zec Oborovo 108, 4. LD Orebica Cres 103

POJEDINAČNO: 1. Mario Genzić (LD Fazan Svibje) 27, 2. Mario Điđa (LD Zec Oborovo) 25, 3. Matej Špoljarec (LD Fazan Svibje) 25

FAIR PLAY: Mario Genzić (LD Fazan Svibje)

 

 

 

DSC_0187.JPG DSC_0194.JPG DSC_0209.JPG POBJEDNIČKA_EKIPA.JPG