Petak, 19 Travanj 2024 21:05
Ad Top Header

NK Dugo Selo : PRIJIĆ RASTUŽIO DUGOSELCE

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nogometaši NK Dugo Selo su seriju od tri utakmice za redom na domaćem terenu završili porazom od lidera prvenstva.

Nakon pobjeda nad NK Novigradom i NK Hašk bolji od Dugoselaca su bili nogometaši NK Vinogradar rezultatom 2:0. Ako gledamo matematički onda možemo biti zadovoljni jer je momčad   osvojila  6 bodova od mogući 9 iako u zadnjoj utakmici protiv lidera prvenstva ostaje žal što nije osvojen  bar bod jer je odnos snaga na terenu tako nalagao. U ovoj utakmici naši nogometaši su bili u najmanju ruku ravnopravan protivnik, a podatak da su lideri prvenstva došli u vodstvo u 75.minuti iz svog prvog udarca na gol govori dovoljno. No iskusna ekipa kao što je NK Vinogradar godinama ima uigrani sustav igre i  igrački kadar koji se popunjava sa isto tako kvalitetnim igračima , a prevagu ima nad ostalim klubovima daje rutiner  i prvi strijelac  lige Prijić koji je u 22 odigrana prvenstvena kola ove sezone postigao nevjerovatnih  37 golova . Nogometaši NK Dugo Selo su i u ovoj utakmici vrlo dobro stajali na terenu imali nekoliko izglednih poluprilika za ugroziti gol gostiju no bez uspjeha, a onda su u  nastavku utakmice u dvije minute primili dva gola i ubilježili poraz 0:2. Ono što je dobro i što krasi momčad NK Dugo Selo je  dobra fizička pripremljenost i disciplina u igri na kojo trener Biškup inzistira. Nadamo se da će i u narednim utakmicama momčad nastaviti igrati na ovoj razini. Pogled na ljestvicu III HNL zapad nam govori da su trenutno sa osvojena 34 boda na vrlo dobrom 6.mjestu ljestvice. Priliku za nove bodove   imaju već u narednom kolu kada gostuju u Vrbovcu na susjedskom derbiju  koji se igra u subotu 30.03.2019. sa početkom u 15:30 h.