Nedjelja, 05 Travanj 2020 08:03
Ad Top Header

NK Rugvica Sava 1976 : Pobjeda u Stupniku

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nošeni pobjedom protiv Sloge iz prošlog kola momčad Rugvica Save 1976 kao da je dobila pobjednicki mentalitet te je na gostovanju kod odlične momčadi Stupnika, bez kažnjenih Belića i Jurina odigrala dobru utakmicu i slavila s 2:1.

Rugvičani su do pobjede došli u nastavku susreta kada su preko Pukljaka i Filipovića preokrenuli vodstvo domaćina iz 11. minute kada ih je u vodstvo doveo Perić. Pobjednički niz sastav trenera Ante Klarića pokušat će nastaviti sljedeće nedjelje, kada im u goste stiže posljednjeplasirani Zrinski iz Farkaševca.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 22. KOLO

NK STUPNIK – NK RUGVICA SAVA 1976 1:2 (1:0)

STRIJECI: 1:0 Perić (11), 1:1 Pukljak (50- 11m), 1:2 Filipović (54)

NK STUPNIK: Klenović, Patljak (od 62. Perković), Buden, Čulo, Marijan, Perić, Gavrić, Šporčić, Anić, I. Meglajec (od Dunđer, od 68. M. Meglajec), Adžemović. TRENER: Vladimir Tuweg

NK RUGVICA SAVA 1976: Sabolić, Žgalin, I. Kuprešak, Kovačević (od 90. A. Kuprešak), Ivandić, Fišter, Klarić (od 31. Kušeković), Žiška (od 87. Dupan), Barberić, Filipović (od 81. Jurišić), Pukljak (od 72. Bnadić). TRENER: Ante Klarić