NK Dugo Selo : NK KRK PUNOG PLIJENA IZ DUGOG SELA

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nogometaši NK Dugo Selo su u 24. kolu III HNL zapad na domaćem terenu ubilježili poraz u susretu protiv NK Krk.

Nakon početnog odmjeravanja snaga i  dvije poluprilike na obadvije strane gosti u 25.minuti dolaze u vodstvo golom Josipovića. Nakon vodstva gostiju gledamo pokušaje domaćina za poravnanjem rezultata no bez uspjeha i na odmor gosti odlaze sa prednošću od 1:0. U drugom poluvremenu iskusna momčad NK Krk zatvara utakmicu i discipliniranom igrom domaćinu ne dozvoljava da nametne svoj ritam igre. Kako se bližio kraj susreta  domaćih igrača bacaju sve karte na napad što ostavlja prostor gostima za protunapad koji  u sudačkoj nadoknadi postižu i drugi gol za konačnih 2:0. Na kraju ipak zaslužena pobjeda gostiju. Ključni trenutak utakmice  za Dugoselce je bio u 25. minuti kada se u jednom zračnom duelu ozljedio stoper Ivan Filipović gdje je došlo do kratkog  prekid utakmice  od nekoliko minuta zbog ukazivanja pomoći, a koji su gosti iskoristili na najbolji mogući način  i odmah u nastavku utakmice došli u vodstvo koje su držali do kraja utakmice. Dugoselski nogometaši  su trenutno na ljestvici III HNL na čvrstom 9. mjestu sa 34 osvojena boda. U sljedećem 25. kolu nogometaši NK Dugo Selo putuju u Rijeku na utakmicu protiv  HNK Orijent 1919 u subotu 13. travnja.2019. godine.