NK Dugo Selo: PODJELA BODOVA

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nogometaši NK Dugo Selo su u 8. kolu III HNL odigrali neodlučeno 0:0 na domaćem terenu protiv NK Maksimir. Prvo poluvrijeme je proteklo u čvrstoj igri  na središnjici terena sa nekoliko poluprilika na obadvije strane,  ali bez pravog udarca na obadva gola. Najbolju priliku su imali nogometaši NK Dugo Selo koji  u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena  nisu iskoristili kazneni udarac koji je izveo Drmić, no odlični vratar gostiju Javor uspješno  brani njegov pokušaj.

U nastavku utakmice na samom otvaranju gosti opasno prijete u dva navrata no bez promjene rezultata. Ostatak utakmice gledamo dominaciju domaćih nogometaša koji su u 58.minuti zaprijetili preko Benkovića, pa u 62.minuti prijeti Josipović udarcem sa 20 ak metara. U 68. minuti prijeti Mikulić, a  u 73 .minuti lijepi ubačaj Frigana za Stjepanovića čiji volej završava u bloku gostujuće obrane. Odmah zatim u 74. minuti bilježimo još jedan pokušaj dugoselskih nogometaša iz kornera preko Drmića, no gostujući vratar Javor je opet na mjestu. U 76. minuti na Benkovićev ubačaj Mikulić glavom vraća za Stjepanovića čiji  udarac odlazi pored gola. Gosti  se bude i prijete preko brzonogog Abramovića u 78.minuti čiji udarac domaći vratar Bagarić brani. U 83. minuti ponovno je na sceni Abramović kojeg u istrčavanju ruši domaći vratar Bagarić, a sudac mu pokazuje izravni crveni karton. Do kraja utakmice gosti sa igračem više u terenu pokušavaju doći do vodstva no dobro i čvrsto postavljeni dugoselski  igrači im ne dozvoljavaju i utakmica završava podjelom bodova. U sljedećem kolu nogometaši NK Dugo Selo gostuju kod NK Jarun 19.10.2019 u 15:00 h