Rugvica Sava 1976 drži priključak s vrhom

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nošeni sjajnim navijanjem Žute legije, nogometaši Rugvica Save 1976 stigli su do nove prvenstvene pobjede. U susretu 12. kola na igralištu u Rugvici svladana je momčad Vatrogasca iz Zdenaca rezultatom 2:0, čime je prošlotjedna pobjeda iz Jakovlja nad Dinamom naplaćena u punom smislu.

U pravoj prvenstvenoj utakmici, domaća je momčad naplatila bolju igru te je u drugih 45. minuta došla do pobjede. 19-godišnji Tomislav Janeš doveo je domaću momčad u vodstvo u 62. minuti, a konačan mat gostima iz Zdenaca, u 88. je zadao iskusni Kruno Fišter, što je bio definitivni znak kako može započeti veliko slavlje igrača i navijača.

-Čestitam dečkima i ovoj divnoj publici. Teška je utakmica iza nas protiv jednog vrlo dobrog protivnika. Na kraju smo pokazali bolju igru i zasluženo pobijedili- istaknuo je nakon susreta sportski direktor Matej Golubić, pod čijim je vodstvom momčad na samo bod od vodećeg dvojca Poleta i Sutle-Laduč.

-Mi idemo utakmicu po utakmicu i na kraju ćemo vidjeti gdje ćemo završiti- zaključio je Golubić, dok su mu navijači skandirali.

U sljedećem kolu Rugvičani gostuju u Rakovom Potoku kod istoimenog domaćina.