Bandić u 90. minuti donio veliku radost Rugvica Savi 1976

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nogometaši Rugvica Save 1976 pobjedom su otvorili novu sezonu Jedinstvene županijske lige. U prvom kolu, na igralištu u Hrušćici Rugvičani su ugostili momčad Sloge iz Križa, koju su porazili s 2:1.

Ivan Klarić pogotkom u 11. minuti doveo je Rugvica Savu 1976 u vodstvo, koje su mogli podebljati, no udarac s bijele točke ostao je neiskorišten. U drugih 45. minuta inicijativu imaju gosti, koji preko Antonija Režabeka dolaze do izjednačenja u 83. minuti, nakon sjajnog pogotka iz slobodnog udarca. Pobjedu domaćinu u 90. minuti pogotkom s jedanaest metara donosi Ivan Bandić.

Domaća momčad osokoljena s tri boda okreće se srijedi i gostovanju u Mičevcu kod Klasa, dok Sloga dočekuje susjede iz Ivanić-Grada, momčad Naftaš Ivanića.