Četvrtak, 18 Kolovoz 2022 18:33
Ad Top Header

U iznimno jakoj konkurenciji na 10.Bushido karate kupu Karate klub Brckovljani izborio finale

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Članovi Karate kluba Brckovljani sudjelovali su na 10. Bushido karate kupu koji se održao u nedjelju 18. ožujka 2018. u Zagrebu. Na natjecanju je sudjelovalo 650 karatista iz 7 država.

U iznimno jakoj konkurenciji, između 71 kluba, Karate klub Brckovljani uspio je izboriti finale.

Nina Golubić je u kategoriji cicibanke 6-7 godina kate, nakon 3 uzastopne pobjede izborila nastup u finalu te u konačnici osvojila odlično 2. mjesto.

Fran Hromaček je također odradio jako dobar nastup te nakon dvije pobjede izgubio borbu za 3. mjesto u kategoriji kate mlađi učenici 8-9 godina.

Dobar nastup odradio je i David Štorga, koji je u kategoriji kate učenici 10-11 godina izgubio borbu za 3. mjesto.

Nastupili su još Emanuela Šipura, Luka Blažević, Jakov Glogoški, Andrea Jurić i Dora Šotić.