Izvještaj Taekwondo kluba Dugo Selo od 22. listopada

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Taekwondo klub Dugo Selo nastupio je u subotu, 22. listopada na Međunarodnom turniru "Livno open " u Livnu. Na turniru je nastupilo 320 natjecatelja. Za Taekwondo Kklub Dugo Selo nastupilo je četvero natjecatelja ( Mario Ilija Prkić, Lea Grubišić, Bruno Hrnakaš, Mateo Matijaš), pod stručnim vodstvom Seung KI Honga i Jerneje Bambić.

Zlatne medalje osvojili su ; Lea Grubišić -MLK- 47,i Mateo Matijaš- MLK+51. Srebrnu medalju osvojio je Bruno Hrnkaš- MLK-33, a Mario Ilija Prkić -MLK-43, je na žalost, izgubio u prvom kolu.

Ekipno su mlađi kadeti i kadetkinje osvojili treće mjesto te u Dugo Selo ponijeli osvojeni pehar.

Taekwondo klub Dugo Selo posebno zahvaljuje Taekwondo klubu Magone-Llivno i njihovom predsjedniku Augustu Orloviću na gostoprimstvu i pomoći.