Četvrtak, 28 Ožujak 2024 09:23
Ad Top Header

IVAN ŠAPINA BRONČANI NA CROATIA OPENU

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

12. i 13 studenog u Zagrebu održan je 22.CROATIA OPEN turnir u taekwondou iz G1 serije čiji se rezultati vrednuju za svjetske rang liste.Nastupilo je 1096 natjecatelja iz 42 države podijeljenih u 207 ekipa.

Taekwondo klub Rugvica nastupio je sa 4 natjecatelja troje seniora i jednom juniorkom.U izuzetno jakoj konkurenciji Ivan Šapina je osvojio treće mjesto i to nakon tri pobjede da bi u polufinalu izgubio od reprezentativca Italije inače trećeg nositelja na turniru . Mario Zekić i Ana Šaravanja nakon uspješno odrađenog prvog kola izgubili su od kasnijih pobjednika u tim kategorijama.O jačini konkurencije dovoljno govori da su Hrvatski borci u muškoj konkurenciji osvojili tek pet medalji.U juniorskoj konkurenciji Antonia Krajnović izgubila je u borbi za medalju i to na zlatni bod. U ekipnoj konkurenciji od 207 ekipa TKRugvica zauzeo je 23 mjesto.